Išskirtinis BMW GS motociklų pasiūlymas

Dabar perkant BMW R1200 GS, BMW R1200 GS Adventure kaip DOVANĄ gaunate:
  • Originalias kelionines dėžes
  • GARMIN VI navigatorių
PASIŪLYMO VERTĖ - 2350 EUR.

Perkant BMW F800 GS, BMW F800 GS Adventure kaip DOVANĄ gaunate:
  • Originalias kelionines dėžes
PASIŪLYMO VERTĖ – 1732 EUR!

BMW GS MOTOCIKLAI

BMW GS gamos motociklai sukurti keliauti ilgus atstumus ir patirti kuo daugiau įsimintinų nuotykių. Tik dabar prikdami bet kurį GS modelį, kaip dovaną gausite kelionėms skirtas originalias GS dėžes/GARMIN VI navigatorių.

BMW GS MOTOCIKLŲ KAINOS:

  • BMW R 1200 GS nuo 20 069 EUR
  • BMW R 1200 GS Adventure nuo 21 388 EUR
  • BMW F 800 GS Adventure nuo 13 510 EUR

KELIONINĖS DĖŽĖS

BMW GS modelių gamoje bene svarbiausias dalykas – patogi kelionė. Nepaisant to, kad GS modeliai suteikia aukščiausio lygio patogumą, daiktams reikalingiems kelionės metu laisva vieta yra taip pat labai svarbu. Aliuminio lydinio, smūgiams atsparios kelioninės dėžės, tai yra tai ko Jums reikia kelionėje su GS motociklu. Nelaukite, ilgas kelias jūsų laukia!

GARMIN NAVIGACIJA

GARMIN VI, tai daugiau nei tik gidas: tai kartu ir Jūsų bilietas į Jūsų išsvajotą kelionę. Tai didelis, 5 colių lietimui jautrus ekranas, kuris jus nuves į tolimiausius, įspūdingus pasaulio kampus ant dviejų ratų. Atraskite naujus kelius, žymėkitės juos ir niekada nebūsite pasiklydęs. Žinoma, su šia navigacija galite leisti sau kartais ir nuklysti nuo pagrindinio kelio vardan nuotykių. Jis jums padės sugrįžti.Platesnė informacija apie GS motociklus rasite mūsų oficialiame BMW Motorrad puslapyje.

Akcija galioja iki rugpjūčio 31d.

REGISTRACIJA GAUTI INDIVIDUALŲ PASIŪLYMĄ