NAUJASIS BMW X3.

Išbandykite Atsisiųskite katalogą

IŠBANDYKITE PIRMIEJI – NAUJASIS BMW X3.

Jūs nebijote iššūkių. Jūs netgi nekantriai laukiate jų. Jūs priimate juos. Naujasis BMW X3 subalansuotas jums. Jis ne tik kasdieniams poreikiams. Jis pasiruošęs viskam, kas laukia už komforto zonos ribų. Norite išbandyti? Registruokitės bandomajam važiavimui ir išbandykite pirmieji.

EKSTERJERAS.

ĮTIKINANTI IŠVAIZDA.

BMW X3 buvo visiškai naujo SAV (Sports Activity Vehicle) segmento kūrėjas ir pirmasis jo narys. Naujasis X3 taip pat lieka ištikimas tradicijoms: būdamas išskirtinai komfortiškas ir įvairiapusiškas, jis idealiai tinka tiek kasdienėms kelionėms mieste, tiek ilgoms išvykoms už jo ribų. Nors automobilio išorėje pastebimas tipinis X serijos charakteris, ekonomiški naujojo BMW X3 dyzeliniai ir benzininiai varikliai palieka įspūdį.

INTERJERO DIZAINAS.

AUKŠTOS KOKYBĖS APLINKA.

Naujojo BMW X3 interjere sumanus funkcionalumas dera su aukštos kokybės aplinka. Automobilis stebina didžiuliu įrangos kiekiu, kurios kokybę pajusite akimirksniu. Pavyzdžiui, išskirtinį aplinkos apšvietimą. Šviesos juostelės ant priekinių ir galinių durų sukuria itin jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą.

VAIRAVIMO ASISTENTAS.

DIDESNIAM KOMFORTUI IR SAUGUMUI.

„Driving Assistant Plus” sistemų rinkinys siūlo aukštesnį komforto ir saugumo lygį monotoniškose bei sudėtingesnėse vairavimo situacijose. Sistemos padeda judant eismo spūstyse, važiuojant nuo vieno šviesoforo iki kito, kelionių greitkeliais bei užmiesčio keliais metu. Kai kurios funkcijos, pasitelkus „BMW Gesture Control“, gali būti valdomos vien rankų judesiais.

FUNKCIONALUMAS.

TOBULAS VISIEMS IŠŠŪKIAMS.

Naujasis BMW X3 siūlo neįtikėtiną veiksmų laisvę – tai tobulas automobilis kiekvieną dieną patiriamiems iššūkiams. Daugybė interjere esančių erdvių leidžia susidėti kone viską, ko tik gali prireikti. Dar didesnį universalumą užtikrina erdvioje bagažinėje esančios dvi uždaromos daiktadėžės, 12V jungtys, tinklas, kabliai maišams ir speciali krovinio tvirtinimo įranga.

Registruokitės susitikimui.

BMW X3 M40i: Degalų sąnaudos l/100 km (mišriu režimu): 8,4–8,2. CO2 emisija g/km (mišriu režimu): 193–188.
Nurodytos degalų ir energijos sąnaudos bei CO2 emisija nustatytos pagal Europos reglamento (EB) 715/2007 versiją, galiojusią automobilio tipo patvirtinimo metu. Skaičiai pateikti Vokietijai skirtos bazinės konfigūracijos automobiliui, o nuvažiuojamas atstumas pateiktas įvertinant įvairius pasirinktų ratlankių ir padangų dydžius. Šios reikšmės jau atitinka WLTP normas ir yra perskaičiuotos į NEDC ekvivalentiškas reikšmes tam, kad būtų galima lyginti skirtingus automobilius. Priklausomai nuo valstybinių teisės aktų, CO2 emisijos reikšmės gali skirtis nuo čia nurodytų reikšmių skaičiuojant automobilių mokesčius ar kitas rinkliavas. CO2 efektyvumo specifikacijos nustatytos pagal direktyvą 1999/94/EB bei tipo patvirtinimo metu galiojančią Pkw-EnVKV versiją ir yra pagrįstos degalų sąnaudų ir CO2 reikšmėmis pagal NEDC ciklą klasifikacijai. Daugiau informacijos apie oficialias naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudas ir atitinkamas CO2 emisijas galima sužinoti iš naujų keleivinių automobilių degalų sąnaudų, CO2 emisijos ir energijos sąnaudų žinyno, kurį galite gauti visose pardavimo vietose arba https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html